tel. 62 747 28 86 sekretariat@jtbs.com.pl bip

Archiwum przetargów

Archiwum przetargów z 2013 roku

  1. Jarocin: Ogłoszenie o wynikach sprzedaży nieruchomości położonych w Jarocinie stanowiących własność Jarocińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Jarocinie.

Archiwum przetargów z 2012 roku

  1. Jarocin: Usuwanie awarii, przeprowadzanie bieżących napraw, wymian, konserwacji w zakresie instalacji zewnętrznych i wewnętrznych wod-kan-gaz w zasobach mieszkaniowych zarządzanych i stanowiących własność Jarocińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Jarocinie.
  2. Jarocin: Usuwanie awarii, przeprowadzanie bieżących napraw, wymian i konserwacji w zakresie dekarsko-blacharskim w zasobach mieszkaniowych zarządzanych i stanowiących własność Jarocińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Jarocinie.
  3. Jarocin: Usuwanie awarii, przeprowadzanie bieżących napraw ogólnobudowlanych, wymian, konserwacji w zasobach mieszkaniowych zarządzanych i stanowiących własność Jarocińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Jarocinie.
  4. Jarocin: Usuwanie awarii, przeprowadzanie bieżących napraw, wymian i konserwacji w zakresie instalacji elektrycznych wewnętrznych i zewnętrznych w zasobach mieszkaniowych zarządzanych i stanowiących własność Jarocińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Jarocinie.
  5. Jarocin: Utrzymanie czystości na posesjach zasobów mieszkaniowych stanowiących własność oraz zarządzanych przez Jarocińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o.
  6. Jarocin: Usuwanie awarii, przeprowadzanie bieżących napraw, wymian i konserwacji w zakresie usług zduńskich w zasobach mieszkaniowych zarządzanych i stanowiących własność Jarocińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Jarocinie
  7. Jarocin: Wywóz nieczystości stałych z posesji zasobów mieszkaniowych zarządzanych i stanowiących własność Jarocińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o. o.
  8. Jarocin: Prace konserwatorsko – gospodarcze w Pałacu Radolińskich w Jarocinie.
  9. Ponowne ogłoszenie przetargu na: Jarocin: Utrzymanie czystości na posesjach zasobów mieszkaniowych stanowiących własność oraz zarządzanych przez Jarocińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o.