tel. 62 747 28 86 sekretariat@jtbs.com.pl bip

Polityka prywatności

Informacje o osobach odwiedzających nasz serwis przechowywane są i przetwarzane przez Jarocińskie TBS Sp. z o.o. z zachowaniem środków bezpieczeństwa spełniających wymogi Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).

Administratorem danych jest Jarocińskie TBS Sp. z o.o. z siedzibą w Jarocinie przy ul. Kościuszki 18 zwany dalej Administratorem. Administrator wykorzystuje dane osobowe użytkownika zebrane za pośrednictwem strony internetowej, w szczególności formularza kontaktowego (danych wpisanych przez Użytkownika) wyłącznie na użytek własny. Administrator nie powierza ani nie sprzedaje tych danych żadnemu podmiotowi. Udostępnienie danych może nastąpić wyłącznie podmiotom prawnie do tego upoważnionym.

Użytkownikowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych, ich sprostowania, oraz zaprzestania przetwarzania, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych. Realizacji swoich praw Użytkownik może domagać się listownie, lub poprzez adres elektroniczny sekretariat@jtbs.com.pl

Dane, które automatycznie są zbierane podczas wizyty Użytkownika na naszej stronie, dotyczą wizyty Użytkownika tzn. adres ip, nazwa domeny, typ przeglądarki, rodzaj systemu operacyjnego, państwo itp. Dane te są zbierane na potrzeby statystyk (usługa Google Analytics). Usługa Google Analytics ma swoją własną odrębną politykę prywatności dostępną pod adresem strony: http://www.google.com/analytics/learn/privacy.html?rd=2

Polityka plików cookies
Aby dowiedzieć się więcej informacji na temat plików cookies kliknij TUTAJ aby przejść na osobną podstronę.

Zmiany polityki prywatności
Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

Kontakt
Firma zbierająca dane Jarocińskie TBS Sp. z o.o. ul. Kościuszki 18, 63-200 Jarocin. W razie wszelkich wątpliwości i pytań dotyczących ochrony prywatności, prosimy o kontakt korzystając z danych kontaktowych znajdujących się na podstronie „Kontakt”.