tel. 62 747 28 86 sekretariat@jtbs.com.pl bip
 • min

  Zamieszkaj w Gminie Jarocin – wniosek na przydział mieszkania w Potarzycy

  Dodane 11 styczeń 2021

  info_potarzyca

  Uprzejmie informujemy, że dla ubiegających się o przydział lokalu mieszkalnego czynszowego w nowych budynkach mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Noskowskiej w Potarzycy, w dziale „Dokumenty” został udostępniony wniosek o przydział mieszkania czynszowego dla wymienionej realizowanej inwestycji. Wniosek można pobrać klikając TUTAJ. Wypełniony wniosek wraz ze wszystkimi niezbędnymi załącznikami należy złożyć w siedzibie Jarocińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. (ul. T. Kościuszki 18, 63-200 Jarocin).

   

  Standard budowanych mieszkań
  - Mieszkania 3 pokojowe (parter i I piętro) oraz 2 pokojowe (poddasze)
  – Ogrzewanie indywidualne: gazowe
  – Wykończenie mieszkań: „Pod klucz” (podłogi wyłożone panelami podłogowymi, płytkami, wyposażona w pełni łazienka, aneks kuchenny z kuchenką gazową, szafką ze zlewem, kocioł dwufunkcyjny)
  – Indywidualne umowy na media (prąd, gaz, woda)
  – Miejsca parkingowe: ogólnodostępny parking przy budynku
  – Powierzchnia mieszkań: 55 m2 (parter i I piętro) oraz 35 m2 (poddasze)

  W każdym z budynków na każdej z kondygnacji zaprojektowano lokale mieszkalne zawierające: wiatrołap, pomieszczenie gospodarcze, łazienkę, korytarz, pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz dwie sypialnie w przypadku lokali mieszkalnych parteru i I piętra (mieszkania o powierzchni 55 m2) oraz jedną sypialnię w przypadku lokalu mieszkalnego poddaszowego (mieszkania o powierzchni 35 m2). W każdym z budynków dla poszczególnych lokali mieszkalnych zaprojektowano osobne niezależne wejścia zlokalizowane na zewnątrz budynku, w zadaszonej niezabudowanej klatce schodowej przeznaczonej dla sześciu lokali mieszkalnych, łącznie dla trzech kondygnacji. W powierzchni klatki schodowej na parterze zaprojektowano również pomieszczenie techniczne, w którym zlokalizowane są m.in. liczniki energetyczne i wodomierze.

  Mieszkania zostaną do oddane do użytkowania z początkiem 2022 roku.

  Więcej informacji na stronie: www.jarocinbuduje.pl

   

  DJI_0180

  Postęp prac budowlanych – wrzesień 2021 r.