tel. 62 747 28 86 sekretariat@jtbs.com.pl bip

Budowa budynków mieszkalnych na os. Rzeczypospolitej - etap "C"

JTBS E3-deweloperka nowe

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby zakupem nowego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji Jarocina do skorzystania z oferty JTBS. Wystarczy wypełnić i złożyć w siedzibie Spółki ankietę dotyczącą mieszkań w nowo-budowanym budynku na os. Rzeczypospolitej w Jarocinie. Jest to pierwszy krok aby móc zamieszkać w nowym, najwyższym w Jarocinie budynku mieszkalnym wielorodzinnym w Jarocinie! Ankieta dostępna jest pod adresem: Ankieta dla osób zainteresowanych zakupem mieszkania na os. Rzeczypospolitej

Cena za mieszkanie 3000,00 zł / m2 brutto  – promocja ważna do 31 sierpnia 2018 r. i obowiązuje klientów, którzy podpiszą w tym czasie umowę rezerwacyjną.

W razie wszelkich pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego (tel. 62 747-28-86 w. 207, 209,  tel. kom. 507-157-180) lub w siedzibie Spółki.

Budynek 25 lokalowy z windą na os. Rzeczypospolitej 8 w Jarocinie

Budynek jedno-klatkowy 7-kondygnacyjny składający się z 25 lokali mieszkalnych, niepodpiwniczony, z poddaszem użytkowym (mieszkalnym), z windą. Każdy lokal mieszkalny posiada pomieszczenie gospodarcze zlokalizowane na parterze.
Wykończenie mieszkań – stan deweloperski;
Ogrzewanie: z sieci miejskiej (Veolia);
Możliwość podłączenia telewizji kablowej oraz internetu (gotowa instalacja w każdym mieszkaniu);
Miejsca parkingowe: ogólnodostępny parking przy budynku;
Osiedle monitorowane oraz chronione przez agencję ochrony;
Plac zabaw na osiedlu oraz miejsce rekreacyjne przy budynku;
Bardzo dobra lokalizacja – w pobliżu sklepy, markety, stacje paliw, poczta, bank, gastronomia i wiele innych punktów handlowo-usługowych.
UWAGA! Pomagamy naszym nabywcom w finansowaniu zakupu mieszkań na najkorzystniejszych warunkach oraz w uzyskaniu dopłaty z programu MDM „Mieszkanie dla młodych”. Szczegóły w siedzibie Spółki.

 

Ostatnie wolne mieszkania na sprzedaż! Powierzchnie mieszkań: 69,60 m2, 71,60 m2,  75 m2.

 

Rzuty pięter i mieszkań budynku 25 lokalowego(plik .pdf)

 

Zdjęcia budynku:

Wizualizacja mieszkania typ „F”: