tel. 62 747 28 86 sekretariat@jtbs.com.pl bip
 • lib1

  Nowe mieszkania w doskonałej lokalizacji

  Dodane 30 sierpień 2019

  W listopadzie rozpoczną się prace związane z budową wielorodzinnego budynku mieszkalnego przy ul. Libercourt w Jarocinie. 12 nowych mieszkań w doskonałej lokalizacji to kolejna oferta Jarocińskiego Towarzystwa Budownictwo Społecznego.

  Lokalizacja mieszkań, które mają być gotowe w marcu 2021 roku, jest ich niezaprzeczalnym atutem. Przedszkole, szkoły, sklepy, markety, stacje paliw, restauracje, Jarociński Ośrodek Kultury, kościół i wiele innych punktów handlowo-usługowych – wszystko w zasięgu ręki. Dodatkowo –  bliska odległość do ośrodka zdrowia, szpitala, dworca PKP, dworca autobusowego oraz urzędów. Odległość do ścisłego centrum Jarocina to zaledwie około 700 m.

  Nowy budynek, który powstanie przy ul. Libercourt będzie miał 4 kondygnacje. Przyszłym mieszkańcom JTBS oferuje 12 mieszkań o powierzchnia ok. 35 – 98 m2, w tym dwupoziomowe, z antresolą, położone na II piętrze. Lokale wybudowane zostaną w stanie deweloperskim. – Ściany przygotowane będą do malowania, posadzki – pod położenie paneli lub płytek, rozprowadzona zostanie instalacja elektryczna i teletechniczna z gniazdkami, a także instalacja wod-kan i centralnego ogrzewania z grzejnikami – informuje Jerzy Wolski, prezes JTBS. Mieszkania wyposażone zostaną w – sterowane elektrycznie – rolety zewnętrzne oraz w klimatyzatory. Ogrzewanie budynku pochodzić będzie z miejskiej sieci.

  Do każdego z mieszkań zaprojektowano balkon o powierzchni 4,30 – 9,20 m2, a do lokali położonych na poziomie przyziemia – taras o powierzchni 9,20 m2. O położenie płytek na balkonie zadba JTBS w ramach realizacji inwestycji. Spółka zamontuje też drzwi wejściowe do lokali mieszkalnych oraz schody w przypadku mieszkań dwupoziomowych. – Oferujemy też, po wcześniejszym kontakcie z nami, możliwość wykończenia mieszkania na etapie budowy – informuje prezes Jerzy WolskiW cenie mieszkania jest także  pomieszczenie gospodarcze na parterze budynku, które zostanie przydzielone do każdego mieszkania. Miejsca postojowe zlokalizowane będą w 4 garażach oraz na parkingu przy budynku. Teren nieruchomości będzie zamknięty i monitorowany

  Jak zapewnia prezes JTBS, maksymalna cena za mieszkanie wyniesie 4200 zł / m2 brutto. Cena za garaż wynosi 25.000,00 zł bruttoOstateczne ceny mieszkań zostaną ustalone po rozstrzygnięciu przetargu – dodaje Jerzy Wolski.

  Zainteresowani zakupem mieszkania powinni wypełnić i złożyć w siedzibie Jarocińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego ankietę, która dostępna jest pod adresem: Ankieta rezerwacyjna (.doc). Ze względu na małą liczbę mieszkań w budynku, liczy się data i godzina złożenia ankiety. W razie pytań można kontaktować się z JTBS: telefonicznie (tel. 62 747-28-86 w. 207), e-mail:  sekretariat@jtbs.com.pl lub w siedzibie spółki. Nabywcy mieszkań będą zobowiązani do dokonania wpłaty 20% wartości mieszkania oraz 20% wartości garażu po podpisaniu umowy rezerwacyjnej.