tel. 62 747 28 86 sekretariat@jtbs.com.pl bip
 • DSC_0006

  WAKACYJNA PROMOCJA! Sprzedaż mieszkań na os. Rzeczypospolitej

  Dodane 1 lipiec 2018

  JTBS E3-deweloperka nowe

  Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby zakupem nowego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji Jarocina do skorzystania z oferty JTBS. Wystarczy wypełnić i złożyć w siedzibie Spółki ankietę dotyczącą mieszkań w nowo-budowanym budynku na os. Rzeczypospolitej w Jarocinie. Jest to pierwszy krok aby móc zamieszkać w nowym, najwyższym w Jarocinie budynku mieszkalnym wielorodzinnym w Jarocinie! Ankieta dostępna jest pod adresem: Ankieta dla osób zainteresowanych zakupem mieszkania na os. Rzeczypospolitej

  Cena za mieszkanie 3000,00 zł / m2 brutto  – promocja ważna do 31 sierpnia 2018 r. i obowiązuje klientów, którzy podpiszą w tym czasie umowę rezerwacyjną.

  W razie wszelkich pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego (tel. 62 747-28-86 w. 207, 209,  tel. kom. 507-157-180) lub w siedzibie Spółki.

  Budynek 25 lokalowy z windą na os. Rzeczypospolitej 8 w Jarocinie

  Budynek jedno-klatkowy 7-kondygnacyjny składający się z 25 lokali mieszkalnych, niepodpiwniczony, z poddaszem użytkowym (mieszkalnym), z windą. Każdy lokal mieszkalny posiada pomieszczenie gospodarcze zlokalizowane na parterze.
  Wykończenie mieszkań – stan deweloperski;
  Ogrzewanie: z sieci miejskiej (Veolia);
  Możliwość podłączenia telewizji kablowej oraz internetu (gotowa instalacja w każdym mieszkaniu);
  Miejsca parkingowe: ogólnodostępny parking przy budynku;
  Osiedle monitorowane oraz chronione przez agencję ochrony;
  Plac zabaw na osiedlu oraz miejsce rekreacyjne przy budynku;
  Bardzo dobra lokalizacja – w pobliżu sklepy, markety, stacje paliw, poczta, bank, gastronomia i wiele innych punktów handlowo-usługowych.
  UWAGA! Pomagamy naszym nabywcom w finansowaniu zakupu mieszkań na najkorzystniejszych warunkach oraz w uzyskaniu dopłaty z programu MDM „Mieszkanie dla młodych”. Szczegóły w siedzibie Spółki.

   

  Ostatnie wolne mieszkania na sprzedaż! Powierzchnie mieszkań: 69,60 m2, 71,60 m2,  75 m2.

   

  Rzuty pięter i mieszkań budynku 25 lokalowego(plik .pdf)

   

  Zdjęcia budynku:

  Wizualizacja mieszkania typ „F”: