tel. 62 747 28 86 sekretariat@jtbs.com.pl bip
 • lib1

  Libercourt – ostatnie mieszkania, rozpoczęcie budowy

  Dodane 10 grudzień 2019

  Uprzejmie informujemy, że w naszej ofercie dotyczącej sprzedaży mieszkań w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Libercourt w Jarocinie pozostały już TYLKO 4 wolne mieszkania. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, której szczegóły oraz listę wolnych lokali znajdą Państwo klikając TUTAJ. Przypominamy, że wszystkie lokale mieszkalne w standardzie wyposażone będą m.in. w klimatyzatory.

  Jednocześnie informujemy, że rozpoczynamy budowę wymienionego budynku mieszkalnego wielorodzinnego. Umowa z Wykonawcą – lokalną firmą Investic Sp. z o.o. z Goliny została podpisana i został przekazany plac budowy. Termin zakończenia inwestycji wraz z uzyskaniem decyzji pozwolenia na użytkowanie to koniec kwietnia 2021 r.

  Budynek składa się łącznie z 12 mieszkań (w tym mieszkań dwupoziomowych z antresolą na ostatniej kondygnacji). Wyposażony jest w windę, każde mieszkania posiada przynależną komórkę lokatorską zlokalizowaną na parterze budynku, lokale są w stanie deweloperskim, wyposażone w klimatyzatory, elektryczne rolety zewnętrzne, zamknięty monitorowany teren. Ponadto każde z mieszkań posiada balkon o powierzchni 4,30 – 9,20 m2 oraz w przypadku mieszkań położonych na poziomie przyziemia taras o powierzchni 9,20 m2.

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W przypadku pytań służymy pomocą telefonicznie 62 747-28-86 w. 207, e-mail: sekretariat@jtbs.com.pl lub zapraszamy do siedziby Spółki.

  lib1

  podpisanie_um