tel. 62 747 28 86 sekretariat@jtbs.com.pl bip
 • logo jtbs 23

  JTBS wyróżniony w ogólnopolskim rankingu

  Dodane 25 kwiecień 2019

  Jarocińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego znalazło się wśród najlepszych w Polsce. W rankingu Dziennika Gazety Prawnej uplasowało się na czwartym miejscu. – Nasze działania zrobiły wrażenie – mówi, nie kryjąc dumy, Jerzy Wolski, prezes JTBS.

  Dziennik Gazeta Prawna co roku publikuje ogólnopolski ranking Towarzystwa Budownictwa Społecznego. 25 kwietnia światło dzienne ujrzy najnowszy. A w nim Jarocińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego. Uplasowało się ono na czwartym miejscu w Polsce. Prestiż tym większy, że na łamach Dziennika Gazety Prawnej opublikowane zostanie tylko pięć pierwszych miejsc tego zestawienia.

  Ogólnopolski ranking Towarzystw Budownictwa Społecznego Dziennik Gazeta Prawna tworzy na podstawie ankiet, które rozsyła do spółek mieszkaniowych. Jedna z nich trafiła do JTBS-u. – Trzeba było podać m.in. wyniki finansowe za trzy ostatnie lata, nakłady inwestycyjne z opisem tego, co zostało za te pieniądze zrobione, ile TBS wydaje na szkolenie pracowników, czy bierze udział w dofinansowaniu lokalnych wydarzeń sportowych czy kulturalnych, plany na przyszłość… – wymienia Jerzy Wolski. Pracownicy, wraz z prezesem, ją wypełnili.

  – Bardzo szeroko opisaliśmy kwestie rządowego programu mieszkanie Plus. Jako lider i chyba jedyni w Polsce, którzy wybudowali „czyste” mieszkania czynszowe, bez żadnej opcji wykupu, system deweloperski, ilość wyremontowanych starych zasobów, która też zrobiła wrażenie – podaje prezes JTBS. – Twórców ankiet interesowały także kwestie organizacyjne spółki takie, jak elektroniczne biuro obsługi klienta czy prowadzenie dwóch programów społecznych – możliwość odpracowania zaległości czynszowych przez najemców oraz „mieszkanie do remontu”, gdzie podaliśmy kwoty, które dzięki tym programom zaoszczędziliśmy. W planach na przyszłość wskazaliśmy Osiedle Zielone Tarasy – dodaje prezes JTBS. Uzupełniony dokument został odesłany do Dziennika Gazety Prawnej. Tak JTBS okazał się jednym z najlepszych w Polsce. Uczestnictwo w rankingu jest bezpłatne.

  Aktualizacja 25.04.2019 r. 

  dav

   

  dav